Антиосвіта
Освіта - це звичайно пізнавальна діяльність людей які отримують знання. Так, у школах дітей навчають ЗНАТИ все те, що їм "потрібно". Виникає запитання: - а що саме потрібно дітям? - чи потрібна їм освіта? Більшість шкіл України не навчать дітей тому, чому їм дійсно знадобиться на життєвому шляху. Ні, це не пропаганда шкільної освіти, а наголошення на тому, що дітей вчать бути рабом не власних бажань, вмінь та ідеологій. Людина народжується з набутими навичками та протягом життя повинна розвивати їх.
В школі вчать ЗНАТИ а не ДУМАТИ.
Кожна людина це індивідуальний феномен який має право вивчати та займатися тим, що їй подобається. Пригадайте як більшість батьків негативно реагували на низькі оцінки в школі, тому що дитина займалася наприклад: творчим занаттям ніж вивчала довгі формули з математики. Таким чином принижується активність до власних вподобань і дитина під дією негативних афектів повинна вивчати та знати те, що їй не довподоби - бо так вимагає освіта та батьки. " - Ти повинен це знати!"; "- ти маєш це вивчити щоб мати хорошу оцінку!" - Ні! Ти повинен займатися тим, що тобі подобається, а в школі вивчати ті предмети які тобі дійсно цікаві, і не зважати на те, яку оцінку тобі поставить вчитель. Оцінка - це формальна цифра, число, яке означає тільки те, що ти добре вивчив даний матеріал.
В школі не вчать правильно думати та формулювати свої думки. В школі не вчать рефлексувати, як правильно спілкуватися в суспільсті та як заробляти гроші. В школі не вчать як бути впевненим та правильно виражати свої емоції. В школах не вчать як не боятися виражати свої думки та позбавитися страху. Більш кориснішим було б все це, що вище перелічено а не різні теоретичні матеріали які дає МОН.
Не потрібно підлаштовуватися під освіту яка в принципі тобі не знадобиться в житті. Краще займатися улюбленою справою ніж все життя вчити те, що тобі не цікаво, і потім працювати на роботі від якої в тебе немає хороших емоцій.